Kontakt 

Satyan Gohil 
Konsult inom QA/Pharma/Medtech 
satyan@yoma.se

Ida Wetter 
Biomedicinsk analytiker  
ida@yoma.se

Jannike Kindsjö
Etolog, Djurvårdare & Implementationskonsult
jannike@yoma.se

Ellen Kilander
Etolog & Projektkoordinator
ellen@yoma.se

 

Camilla Åkesson 
Kommunikatör  
Camilla@yoma.se

Jonna Gohil
VD, Leg. Veterinär & Projektledare
jonna@yoma.se

Ellinor Hedblom   
Implementationskonsult
ellinor@yoma.se

076 - 173 29 82
info@yoma.se

Boka ett telefonmöte eller besök oss i  Göteborg